CUSTOM JAVASCRIPT / HTML

Stroje na prenájom v tvojom okolí máš pod palcom

Stroje na prenájom v tvojom okolí máš pod palcom

Momentálne sú stroje dostupné v Nitre a okolí 

Momentálne sú stroje dostupné v Nitre a okolí 

Chceš, aby sme ťa informovali keď bude služba dostupná v tvojej lokalite?  
KLIKNI na tlačítko "Informujte ma!"
Chceš, aby sme ťa informovali keď bude služba dostupná v tvojej lokalite?
KLIKNI na tlačítko "Informujte ma!"

Čo ponúkame

Intuitívne vyhľadávanie strojov a náradia

Stačí ak do vyhľadávacej lišty napíšeš názov stroja a ak si povolil sledovanie lokality, zobrazia sa ti výsledky z tvojho okolia. V prípade ak si sledovanie lokality nepovolil, zobrazia sa ti výsledky z Bratislavy. Lokalitu je však môžete upraviť dodatočne manuálne. Alebo si návod ako znovu povoliť sledovanie lokality v tvojom prehliadači "TU"!

Rozšírené možnosti vyhľadávania

Pre rozšírené vyhľadávanie stačí kliknúť na ikonu menu, vo vyhľadávacej lište vľavo. Následne môžeš upresniť "KATEGÓRIU", "LOKALITU" a "DÁTUM"

Rozšírené možnosti vyhľadávania

Pre rozšírené vyhľadávanie stačí kliknúť na ikonu menu, vo vyhľadávacej lište vľavo. Následne môžete upresniť "KATEGÓRIU", "LOKALITU" a "DÁTUM"

Zobrazenie výsledkov na mape

V základnom zobrazení výsledkov vyhľadávania sa dozvieš, či je tebou hľadaný stroj dostupný, kde sa nachádza a ako ďaleko od teba alebo od tebou zadanej polohy sa nachádza. 

Za aktuálnosť informácie o dostupnosti je zodpovedný prenajímateľ stroja. Pracujeme na systéme hodnotenia, kde budete mať možnosť uviesť či prenajímateľ aktualizuje dostupnosť svojich zariadení.

Zobrazenie výsledkov na mape

V základnom zobrazení výsledkov vyhľadávania sa dozviete, či je vami hľadaný stroj dostupný, kde sa nachádza a ako ďaleko od Vami zadanej polohy sa nachádza. 

Za aktuálnosť informácie o dostupnosti je zodpovedný prenajímateľ stroja. Pracujeme na systéme hodnotenia, kde budete mať možnosť uviesť či prenajímateľ aktualizuje dostupnosť svojich zariadení.

Zobrazenie výsledkov v mriežke

Nechceli sme nikoho opomenúť a preto sme pre pripravili aj zobrazenie výsledkov hľadaných strojov v zobrazení, ktoré je notoricky známe z mnohých e-shopov.

Zobrazenie výsledkov v mriežke

Nechceli sme nikoho opomenúť a preto sme pre Vás pripravili aj zobrazenie výsledkov hľadaných strojov v zobrazení, ktoré je notoricky známe z mnohých e-shopov.

Detailné informácie o produkte

Získaš základné informácie o:
  • dostupnosti
  • cene
  • presnej polohe
  • ​vzdialenosti od teba alebo tebou zvolenej lokality
  • ​špecifických vlastnostiach
ak sa ti stroj páči, môžeš rovno zavolať prenajímateľovi stroja, alebo spustiť navigovanie k prevádzke kde sa stroj nachádza priamo v telefóne.

NA ČOM SI ZAKLADÁME?

Prehľadné vyhľadávanie a rýchlosť prenajatia

Základné informácie na jednom mieste

  • dostupnosť
  • vzdialenosť
  • cena
  • ​telefonický kontakt

Iba telefonický kontakt

Vždy budeš mať istotu, že dostaneš presne čo potrebuješ, nakoľko si s prenajímateľom vopred telefonicky  odkomunikuješ čo ideš robiť a aký stroj si chceš požičať.

Alternatívne názvy strojov

Na našej platforme nájdeš stroje aj podľa "ľudových" názvov. Ako príklad uvediem "uhlovú brúsku" nájdeš napríklad pod názvom "flexa".

Bezpečnosť strojov

Nakoľko u nás stroje môžu prenajímať iba firmy alebo živnostníci, prenajímané stroje by mali byť bezpečné. 
Podnikateľia majú zo zákona POVINNOSŤ vykonávať kontrolu a revízie strojov v zákonom stanovených lehotách.

Fulltextové vyhľadávanie 

Vytvorili sme maximálne responzívnu platformu, kde sú tvoje požiadavky na prvom mieste a výsledky vidíš okamžite.

Moderné vyhľadávanie

Moderné a trendové vyhľadávanie strojov a zariadení na prenájom.

Maximálna hodnota

Snažíme sa poskytnúť maximálne množstvo potrebných informácií pre efektívne rozhodovanie pri prenájme strojov a zariadení.

WIN-WIN prístup

Po slovensky - prístup VÝHRA-VÝHRA. Znamená že vyhrávajú obe strany, aj zákazník, aj obchodník. Ty dostaneš potrebné informácie, čím šetríš čas a peniaze. Prenajímateľ získava klienta, ktorý chce uzavrieť obchod nakoľko mu boli vopred poskytnuté potrebné informácie, čím šetríme jeho čas a energiu.

Mapa pokrytia

Momentálne máme dostupné stroje najmä v Nitre a okolí. Postupne, ale pribúdajú aj ďalšie lokality. 

ĎALŠIE VÝHODY

Benefity získaš vyhľadávaním na našej platforme

Šetríš čas

Čas je komodita ktorá sa nedá získať nikdy späť, preto je v našom rebríčku na prvom mieste. Môžeš ho tráviť s rodinou, s priateľmi, proste užívať si..., alebo...sa hodiny venovať vyhľadávaniu strojov ktoré zrovna potrebuješ a nevieš ich rýchlo a jednoducho nájsť.

Šetríš peniaze

Niekedy sa jedná o stovky Eur, najmä keď si prerátaš celkový dopad na tvojich zamestnancov, prípadne subdodávateľov služieb. Samotná myšlienka tejto platformy vznikla za okolností keď som nevedel rýchlo nájsť žeriav na stavbu.

Bezpečnosť

U nás nájdeš stroje a náradie iba od podnikateľov - firiem a živnostníkov. Tieto subjekty majú zo zákona povinnosť vykonávať kontrolu a revízie strojov tak, aby boli spôsobilé bezpečnej prevádzky.

Stroje aj s obsluhou

Uvedomujeme si, že môžeš potrebovať stroj, ktorý nevieš, alebo nemôžeš obsluhovať. Preto máš možnosť vyhľadať niektoré stroje aj s obsluhou. Stačí zapnúť filter "s obsluhou" prípadne "iba s obsluhou"

ZAUJALI SME ŤA?

Pretože je lepšie 1krát skúsiť, ako 100krát počuť. 
Skús si na skúšku vyhľadať nejaký stroj - povedzme "vysávač". 

Páči sa ti myšlienka tejto platformy?

Chcem ta požiadať o pomoc. Povedz o tejto platforme svojim priateľom, známym a pomôž šíriť myšlienku jednotnej platformy pre prenajímateľov a ľudí, ktorí si veci radšej požičajú ako kúpia.

Ešte nie sú dostupný prenajímatelia v tvojej lokalite?

Môžeme ťa informovať keď pribudnú nový prenajímatelia v tvojej lokalite.
Praješ si aby sme Vás informovali?

POVEDALI O PLATFORME VO VRECI

Moderná, prehľadná, intuitívna

p. Janko

Je to také do tejto doby:
"Prehľadné a moderné.


p.Katka

Poznám pani čo pred koronou nakúpila stroje a dnes nevie čo s nimi. Určite by rada využila Váš portál. Tie stroje sa predsa ničia aj keď sa nepoužívajú.

p. Štefan

Mám veľa priateľov ktorí sedia doma a pritom majú stroje, sú veľmi šikovní a ochotní pracovať, len sa nevedia zviditeľniť. Konečne je tu riešenie.

p. Marián

Mám známeho ktorý kúpil stroje pre veľkú zakázku, pracoval na nich, bol ochotný pracovať kedykoľvek, ale zakázka skončila a on nevie ako sa predať. Váš systém by mu mohol pomôcť.

p. Štefan

Takéto niečo tu ešte nie je? Veľmi potrebné pre bežných ľudí. Inak ja sám som nevedel nedávno nájsť brúsku na sadrokartón.


p. Martina

Som v meste nová a potrebovala som príklepovú vŕtačku, aby som si vedela zavesiť obraz. Po dvoch hodinách hľadania a telefonovania som napokon niekoho našla. No nebolo to jednoduché.

Kontakt

iKO CAPITAL s. r. o.

Svätoplukovo 210

95116 Svätoplukovo

e-mail: info@vovreci.sk